Kristīne Virsnīte


“Māmiņu kluba” seja Kristīne Virsnīte stāsta par savu pieredzi pērkot aviobiļetes internetā

Written by

2 komentāri par "Kristīne Virsnīte"

 1. Katrīna saka:

  Man liekas, ka tas ir loģiski un nav pat jāpiedomā! Tas ir dīvaini, ja top šādas vietnes – neviļus gribas domāt ka mēs vēl neesam līdz tam izauguši!
  Bet nu – grēkojam jau mēs paši un tad vainojam pārdevēju, saliekam ķekšus, un še tev – neko nelasām! Un tad sākas pārsteigumi!
  Vēl līdz šim man nav nācies ”ieberzties” un priekšroku tomēr dodu vietējiem veikaliem, jo te pat var atrast izdevīgus piedāvājumus, bet stress ir mazāks, jo ja kas, tas tomēr ir LV teritorijā un tā kā sasniedzamāk! Man prieks par uzņēmīgiem cilvēkiem, kuri nodarbojas ar šī veida tirdzniecību un dara to atbildīgi, bez krāpšanos! Cepuri nost pāris maniem iecienītajiem vietējās izcelsmes i-veikaliem! Izdošanos Jums un daudz saprātīgākus klientus!

 2. Artis saka:

  Pilnībā piekrītu, ka iepērkoties internetā ir jādomā līdzi tam ko dara un jālasa informācija pirms spiež ķeksīšus.
  Jo bieži vien cilveki ir ļoti slinki (tas mums cilvēkiem dabā 🙂 ) un neizlasa pat būtisko informāciju par piegādes veidiem, apmaksas veidiem, termiņiem utml.

  Un droši vajag uzdot jautajumus, ja ir kādas neskaidrības…jo galu galā interneta veikalam aizmugurē ir dzīvi cilveki (parasti 🙂 ), kuri ar prieku atbildes un izskaidros 😉
  Labāk atbildes saņemt pirms pirkuma nevis risināt pārpratumus pēc…

  Veiksmīgus pirkumus!

Komentēt